SpeedUp IQbator Sp. z o.o. realizuje projekt "Implementacja systemu B2B w celu automatyzacji procesów biznesowych realizowanych pomiędzy SpeedUp IQbator Sp. z o.o., a jego partnerami biznesowymi z kraju i zagranicy" w ramach działania 8.2
piątek, 05 września 2014 12:28

 

SpeedUp IQbator Sp. z o.o. realizuje projekt "Implementacja systemu B2B w celu automatyzacji procesów biznesowych realizowanych pomiędzy SpeedUp IQbator Sp. z o.o., a jego partnerami biznesowymi z kraju i zagranicy" w ramach działania 8.2 Wdrażanie elektronicznego biznesu typu B2B, 8 osi priorytetowej Społeczeństwo informatyczne - zwiększanie innowacyjności gospodarki Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.
Projekt realizowany jest w okresie 01/07/2014 - 31/12/2015.


W wyniku realizacji Projektu zostanie wdrożony system B2B, który zautomatyzuje procesy biznesowe realizowane z Partnerami. System B2B stanowić będzie całościowy zestaw rozwiązań dedykowanych i spełniających wszystkie potrzeby firmy SpeedUp IQbator Sp. z o.o. oraz jej Partnerów w zakresie wzajemnej komunikacji oraz w odniesieniu do realizowanych procesów biznesowych.

 
Zainwestuj

Chcesz zainwestować w podobny projekt?

Szukasz nowych możliwości inwestycyjnych? Weź pod swoje skrzydła młodych przedsiębiorców z najbardziej atrakcyjnych branż. Ulokuj swój kapitał w najbardziej innowacyjnych polskich start-upach, zyskuj na wzroście ich wartości.

Facebook