Szkolenie "Budowanie planu finansowego"
niedziela, 30 stycznia 2011 22:16

Szkolenie kierowane jest do osób, które poszukują kapitału na rozwój innowacyjnego przedsięwzięcia i planują współpracę z inwestorem. Plan finansowy jest ważną zmienną  przy podejmowaniu decyzji inwestycyjnej, dlatego warto zadbać o to, by był on przygotowany profesjonalnie.

Szkolenie poprowadzi Stanisław Rogoziński – Manager Inwestycyjny  – Ukończył Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu, specjalizacja Ekonomika i Zarządzanie Przedsiębiorstwem oraz Prawo na Uniwersytecie Wrocławskim. Obecnie doktoryzuje się na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Zdobywał dotychczasowe doświadczenie w zakresie finansów i analiz, pracując dla Ernst&Young i Lukas Banku. Poza pracą w Trinity AdVENTURE prowadzi również zajęcia na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu z Finansów i Portfela Inwestycyjnego.

www.goldenline.pl/stanislaw-rogozinski


Plan Finansowy

Konspekt szkolenia:

  1. Po co tracić czas na plan finansowy?.
  2. Cena – różnica pomiędzy “chciałbym”, a “dostanę”.
  3. Inne niż FOW (Finger OWind) metody szacowania sprzedaży.
  4. Koszty po kosztach.
  5. Test racjonalności i sceptycyzmu.
  6. What if … – scenariusze i konsekwencje.

Maksymalna liczba uczestników – 20 osób.

Zarezerwuj sobie miejsce!
www.planfinansowy.evenea.pl/

Miejsce szkolenia:

TEQUILA\Polska

ul. Wielka 20
61-775 Poznań

(4 piętro)

 
Zgłoś projekt

Nawet 200 tysięcy
Euro na start

Oferujemy do 200 tysięcy Euro dofinansowania dla innowacyjnych pomysłów biznesowych związanych branżą IT. Gwarantujemy, że każdy pomysł zostanie wnikliwie rozpatrzony przez zespół naszych doświadczonych specjalistów.

Zainwestuj

Chcesz zainwestować w podobny projekt?

Szukasz nowych możliwości inwestycyjnych? Weź pod swoje skrzydła młodych przedsiębiorców z najbardziej atrakcyjnych branż. Ulokuj swój kapitał w najbardziej innowacyjnych polskich start-upach, zyskuj na wzroście ich wartości.

Facebook